canlı destek

Tarımda Teknolojik ve İnovatif Çözümler Yarışması

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın himayesinde, Kök Projekt'in organize ettiği ve Teknolojide Kadın Derneği’nin düzenlediği "Tarımda Teknolojik ve İnovatif Çözümler Yarışması" düzenlenecektir.

Kadın girişimcilere ve öğrencilere özel yarışmada seçilen girişimler için;

- Online Eğitimler 

- Mentor Görüşmeleri 

- Eğitim Kampları

gibi bir çok etkinliğin yanında Demo Day canlı yayınında yarışma sonunda, girişimciler arasından seçilecek birinciye 100.000 TLöğrenci projeleri arasından seçilecek birinciye 30.000 TL, ikinciye 10.000 TL, üçüncüye 5.000 TL jüri büyük ödülleri de olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru adına:

https://tarimdakadinliderler.com/

Ayrıca Kök Projekt’in global ağından birçok temsilciyi davet ettiğimiz #KökCommunity Slack grubu hakkında bilgi edinmek için. 

KökCommunity, Kök Projekt’in dünyadaki ağından seçerek davet edilen ve içerisinde tarım, gıda ve su sektöründen temsilciler, girişim ekosisteminden mentorlar, startuplar ve yatırımcıların yer aldığı dijital bir komünitedir. 

Global olarak gıda, tarım ve su sektörünün birbirleriyle iletişime geçebilecekleri ve aynı zamanda Kök Projekt’in çalışmalarından sıkça haberdar olabilecekleri komitede sizin de yer almanızı çok isterseniz aşağıdaki linki verilen  sunumu inceleyebilirsiniz:

https://bit.ly/2NfXh5p

Komüniteye katılmanız için bu linke tıklamanız ve ardından Slack içerisinde profilinizi doldurmanız yeterli olacaktır:

https://bit.ly/3a8rSNL

öğrencilerimize duyurulur...

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ