Çerez Örnek
canlı destek

Ege Agrolab

Üniversitemizin kuruluşundan bu yana üniversitemiz fakültelerine Merkez Laboratuvarı adıyla  “Laboratuvar ve Analiz Hizmetleri” konusunda destek olan birimimiz, 2016 yılından bu yana Ege Agrolab Birimi adını alarak;  öncelikle üniversitemiz, diğer üniversiteler, özel sektör ve üretici bazında hizmetlerine devam etmektedir. 29.03.2017 tarihi itibari ile TÜRKAK onaylı ISO 9001:2015  “Kalite Yönetim Sistemi” belgesi alarak Akreditasyon altyapısı hazır hale getirilmiştir.

Laboratuvar ve Analiz Hizmetleri çalışmalarını, etik değerler çerçevesinde, bilimsel ve teknik anlamda doğru, hızlı ve sürdürülebilir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlayan, büyümeyi ve her geçen gün yenilenmeyi ilke edinmiş ekibimiz; toprak, bitki, su ve moleküler düzeyde analizler ile tarım ve gıda sektörüne hizmet etmeyi hedeflemekte ve bu sayede üreticilerin, tüketicilerin, özel sektör ve kamusal çevrelerin tarım - gıda alanındaki ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Misyonumuz: Uzman kadrosu ile faaliyet alanlarında yüksek kalitede hizmet vermek ve bu hizmeti hızlı, doğru ve güvenilir sonuçlar ile destekleyerek müşterilerin memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz: Üniversite imkanları ile kurulmuş bölgesel ve ulusal en çok tercih edilen laboratuvar olmak.

 

Laboratuvarlarımız 

Toprak – Bitki Hazırlık Laboratuvarı

ICP – OES Laboratuvarı

GC-FID, HPLC Laboratuvarları

REAL-TIME PCR Laboratuvarı

 

EÜ ZİRAAT FAKÜLTESİ EGE AGROLAB BİRİMİ LABORATUVARLARINDA YAPILABİLEN ANALİZLER VE FİYAT LİSTESİ (2023)Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ