zf002-zootekni-002

Web Sitemizi Yeniledik

Günümüzde modern iletişimin en önemli bileşenlerinden birisi olan web siteleri, yaşayan ve devamlı gelişen sistemlerdir. Uzun süredir yayında olan EÜ Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü web sitemizi, değişen ihtiyaçlar doğrultusunda yeniledik.

Yeni web sitemizi kurgularken; mevcut ve potansiyel ziyaretçilerimizin aradıkları bilgilere çok daha kolay ve pratik bir şekilde ulaşabilmelerini sağlamak, yeniliklerimizi ve etkinliklerimizi daha hızlı bir şekilde duyurabilmek, çağdaş ve modern bir görüntüye kavuşabilmek, kendini sürekli yenileyebilecek ve güncel bir altyapıya ulaşabilmek gibi belli başlı amaçlarımız vardı. Bu doğrultuda yapılan çalışmalar sonucunda en yeni yazılım ve görsel tasarıma uygun olarak hazırladığımız web sitemizin yeni yüzüne eskiden olduğu gibi agr.ege.edu.tr üzerinden ulaşabileceksiniz.

Sitemiz en iyi Mozilla Firefox, Google Chrome, IE 7.0 ve üzeri ile 1024*768 çözünürlükte görüntülenebilir. Anlaşılabilirlilik ve erişim kolaylığı ön planda tutularak oluşturulan sitemizi beğenmenizi umuyoruz.