EGE ÜNİVERSİTESİ

Ziraat Fakültesi

Haberler

DAHA FAZLA


‹
Yenilenen WEB Sayfalarının Eğitim ve Tanıtım Toplantısı

Uluslararası Bilgisayar Enstitüsünde düzenlenen "Yenilenen WEB Sayfalarının Tanıtım ve Eğitimi" konulu toplantı gerçekleştirilmiştir. Üniversitemizin farklı bir devamı..
Ziraat Fakültesi Dergisi'nin 55/2 Haziran Sayısı Yayınl...

Ziraat Fakültesi Dergisi'nin 55/2 Haziran Sayısı Yayınlanmıştır. Dergimizin yeni sayısına ulaşmak için tıklayınız...
Toprak Özüne Dönüyor

Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü öğrencileri, Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında 14 Mayıs 2018 tarihinde Prof. Dr. Feyzi ÖNDER Konferans Salonu’nda &qu devamı..
6.Ulusal Zeytin Öğrenci Kongresi

Farklı üniversitelerimizde beş defa düzenlenmiş Ulusal Zeytin Öğrenci Kongresi”nin altıncısı, 9 - 11 Mayıs 2018 tarihleri arasında Fakültemiz Prof. Dr. Feyzi ÖNDER Ko devamı..
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tarım ve Doğal Kaynaklar ...

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Sayın Erkut ŞAHALİ Fakültemizi ziyaret etmişlerdir. Fakültemiz ile ortak yapılacak işbirliği ve projeler görüş devamı..
OLIV TECH Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı

Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Mustafa BOLCA ve Dekan Yardımcımız Prof. Dr. Burçin ÇOKUYSAL, 9 Mayıs 2018 tarihinde “OLIV TECH Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı” devamı..
29. Uluslararası Tarım ve Gıda Bilimi Uzmanları Kongres...

29. Uluslararası Tarım ve Gıda Bilimi Uzmanları Kongresi (29th International Scientific-Expert Conference of Agriculture And Food Industry) 26.09.2018 - 28.09.2018 tarihleri arasında Ege Ünive devamı..
›

Duyurular ve Etkinlikler


Linkler


Tanıtım Videosu